вівторок, 18 січня 2011 р.

ТАК ПРИБУДЕ З НАМИ СИЛА


Найбільш ранні джерела про вплив Місяця на різні види організмів сягають до часів Аристотеля, Плутарха, Гіппократа, Галена, і можливо до ще давніших періодів, оскільки вони відображені в усіх священних текстах Біблії, Талмуді, Корані, найдавніших китайських трактатах з медицини та тибетських джерелах. Цей вплив включає в себе приливні та відливні явища, тобто зміни в  зовнішньому середовищу.


Сонце і Місяць завжди розглядалися людьми, як дві протилежні активно діючи космічні сили. Природно, що всі численні спостереження людей знайшли своє відображення в різних  переказах, віруваннях, обрядах, прикметах, що несуть в собі народну пам’ять і мудрость. Це результати тисячолітніх спостережень давніх людей з  різних куточків нашої планети.

Припливи і відливи – це зриме свідчення впливу Місяця, Сонця та інших планет на землю. Рух Місяця по небосхилу супроводжується гравітаційною вагою на Землі. 

Зараз вплив Місяця на живі організми доведено багатьма науковими дослідниками різних країн світу. Результати досліджень вказують на реальність місячних ритмів.

Приплив досягає максимум в Молодик і в Повний місяць, коли Сонце і Місяць опиняються на одній прямій лінії з землею. Мінімальні припливи спостерігаються у фазі Першої та Останньої кварти, коли Міяць і Сонце розташовуються під кутом 90 гр. 

Тяжіння Місяця сильніше на тому боці Землі, яке звернене до Місяця, і слабше на протилежному боці, і тому, особливо океани, витягуються в напрямку до Місяця. В той же час землю тягне трохи осторонь від води.


Кращі фотографії мого садуСтара яблуня «Антонівка»


Наступна сторінка: Як працює місячна астрологія?

Немає коментарів:

Дописати коментар